Značky

Obrázek k článku C&R SchererC&R Scherer

Německá firma, která se zabývá produkcí dámských bund, kabátů, sak a krátkých bundiček. U vybraných modelů až do velikosti 54.      

Obrázek k článku APARTAPART

    Německá firma, která se zabývá výrobou dámských šatů. V nabídce jsou šaty na léto, volný čas, do práce, ale také na plesy, večírky, svatby. 

Obrázek k článku Carla PontiCarla Ponti

Rodinná firma z Itálie, která šije luxusní vlněné kabáty přímo v Itálii. Na výběr je ze spousty střihů, materiálů a barev.  

Obrázek k článku Leo & UgoLeo & Ugo

Leo & Ugo - Francouzská značka, která vyrábí šaty, halenky, sukně, kabátky převážně z pletáže, případně krajky, apod. Součástí kolekce je také "minikolekce" společenské módy.  

Obrázek k článku Marco del ForteMarco del Forte

 MDF Marco del Forte - Velmi luxusní, jedinečné a velice módní kabáty a bundy. Jsou vyrobeny v italské oděvní společnosti se sídlem ve Vinci, která po celá léta působí na mezinárodní scéně. Dámské kabáty jsou vyrobeny z různých materiálů, kůže, kožešiny, ale také vlny a jiných přírodních…

Obrázek k článku StarkStark

Firma Stark byla založena v roce 1912 v Obersontheim u Schwäbisch Hall a specializovala se na výrobu dámských kalhot od roku 1975. To, co začalo v roce 1912 jako malé zakázkové šité na míru, se během desetiletí vyvinulo v dynamickou, mezinárodní a inovativní společnost. S více než 60 zaměstnanci v…

Obrázek k článku Pregio CouturePregio Couture

Italská značka dámských bund a kabátů. Dokonale si dokáží pohrát s barvami, střihy a materiály. V nabídce jsou bundy jak s kožešinou, tak bez ní.  

Obrázek k článku Loft FashionLoft Fashion

Značka Loft Fashion pochází z produkce dánské firmy A.Loft Pedersen specializované výhradně na výrobu dámských bund, kabátů a plášťů. Praktické i luxusní oblečení je dodáváno jak v běžných, tak nadměrných velikostech. Důraz je kladen nejen na pohodlí a funkčnost, ale také…

Obrázek k článku Kalisson & BagorazKalisson & Bagoraz

Obě tyto značky jsou součástí portugalské firmy Givec sídlící v Portu. Specializují se na dámské halenky a trička všech konfekčních velikostí. Kolekce jsou prezentovány dvakrát ročně - pro jaro/léto a podzim/zimu. Obě tyto značky mají pronto program, takže je možné většinu modelů…

Obrázek k článku Eva KayanEva Kayan

Značka Eva Kayan se inspirovala současným stylem "rock'n'roll" s nádechem "elegantnosti". Dokonalost je realizována různými střihy a různorodostí použitých materiálů.

Celkem nalezeno 13 záznamů. Zobrazeny záznamy 1 až 10.

Strana: